MAKALELER • ALTIN ​​FONU • SÖYLEŞİLER

Ünlü kardiyologtan açıklama: Yüksek tansiyonu düşürmek için lütfen ilaç kullanmayın. Bundan bu çare almak daha iyidir…

Bir kardiyolog, yüksek tansiyonu düşürmenin basit bir yolunu açıklıyor
Demet Durmaz

Türkiye’nin önde gelen damar cerrahisi uzmanlarından olan Prof. Metin Layık, hastalarını hap vermeden iyileştirmekle biliniyor. Tedavi ettiği her hastasının sağlığına kavuşmasıyla ünlü olmuş bir tıp insanı. Türkiye’nin pek çok ünlü isminin doktoru olan Prof Metin Layık’ın Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden gelen hastaları da var.

Zamanını hastaları ile ilgilenmek için kullanmayı tercih eden Profesör Metin Layık, basınla nadiren görüşüyor. Bu açıdan muhabirimizin şansı yaver gitti çünkü ünlü doktor, kliniğe kayıt olma fırsatı olmayan hastalar için birkaç soruyu yanıtlamayı kabul etti.

Prof. Metin Layık, herkesin evinde kendi başına terapötik yöntemlerle damarlarını temizleyebileceğinden ve bu sayede sağlık durumlarını büyük ölçüde iyileştirebileceklerinden kesinlikle emin. Bu tür bir temizlik işlemi, tansiyonunun zıplaması sorunundan kurtulmaya ve emeklilik yaşına gelmiş kişilerin karşılaşabileceği 9 kronik hastalığı iyileştirmeye yardımcı olur.

Aşağıda Prof. Metin Layık’ın terapötik temizlik işleminin nasıl yapılacağı konusundaki açıklamalarını bulabilirsiniz. Prof. Metin Layık söyleşi ayrıca şu konuları da kapsıyor:

 • Herhangi bir hap kullanmadan 120 yıl yaşamak mümkün!
 • Kronik ve tedavisi olmayan hastalıklar neden damarların kirlenmesiyle ilgilidir?
 • Damarların kirlendiğini gösteren gizli ve açık belirtiler;
 • Yaşa bağlı hipertansiyonu hapsız tedavi etmenin çağdaş yöntemleri.

Acımasız katil, damarların içinde biriken kirdir

Prof. Metin Layık:

“Size, insanları düşünmeye sevk edeceğini umduğum bazı bilgiler vereceğim.”

Kardiyovasküler hastalıklar dünya çapında en yaygın ölüm nedenidir. Yaşlanmayla birlikte ortaya çıkan kolesterol, bu ölümlerin ana nedenidir. Yeryüzündeki en tehlikeli maddenin kolesterol olduğu artık herkes tarafından kabul görmektedir. Bu madde alkol, nikotin ve uyuşturucunun toplamından daha fazla insanın ölümüne sebep olmaktadır.

Kolesterol, 80 yaşından önceki vefat vakalarının %94'ünde ölüm nedenidir.

Kolesterol sağlığının düşmanıdır. Damarlarda kolesterol birikmese herkes kolayca 120 yıl yaşayabilir.

Kolesterol neye benzer ve nedir? Bu maddeyi size tıp kitaplarında yazıldığı gibi anlatmayacağım. Daha basit bir şekilde tarif edeceğim. Yemek yaptıktan sonra yıkanmamış tavada kalan donmuş yağı düşünün. İşte kolesterol böyle bir şeydir.

Kanda bulunan bu madde, damarların duvarlarına yapışır. Önce (20-25 yaşlarında) ince bir tabaka halinde yapışır. Oluşan bu tabakaya gittikçe daha fazla parçacık yapıştığı için zaman içerisinde (25-40 yaşlarında) hızla kalınlaşır. Sonuç olarak, 40 yaşına gelindiğinde kolesterol damarları neredeyse yarı yarıya daraltır. Buna karşılık, kalbin kan basıncını artırmaktan başka seçeneği yoktur. Kişi, tüm sonuçlarıyla birlikte kan basıncında ve yaşa bağlı hipertansiyonda ani yükselmeler yaşar. Ama bu bile o kadar tehlikeli değildir.

Kolesterolün tüm dokulardan geçen kılcal damarları tamamen tıkaması çok daha tehlikelidir. Kan akışının zayıflaması sonucunda iç organlarda patolojik süreçler meydana gelir. Arka planda kişide kronik hastalıklar çoğalır.

Önce mideniz ağrır. Sonra dalağınız, ardından karaciğer ve pankreasta darlık ortaya çıkar. Genellikle bu gibi durumlarda kişinin sağlığının bozulmaya başladığı söylenir. Çoğu vakada bu süreci kolesterol başlatır.

Kolesterol. Bu madde, insan 50-60 yaşlarına geldiğinde vücutta 3.5 kg'a kadar birikir!

Kelimenin tam anlamıyla her şey vücuttaki damarların durumuna bağlıdır. Bacak damarları tıkanırsa varise neden olur ve bacaklarda şişmeye ve sürekli ağırlığa yol açar. Karaciğerde hepatoz ve siroz, eklemlerde ise artrit ve artroz ortaya çıkar. Omurgada ağrıya yol açar. Gözlerdeki kılcal damarlar tıkanırsa, kişi yavaş yavaş kör olur.

Damarların kirlenmesi önlenemez. Kolesterol, her insanın damarlarında birikir. Bu da daha hızlı yaşlanmaya yol açar.

Kolesterol, vücutta yaşlanmaya neden olan zincirleme reaksiyonu başlatır. Yaşam süresini kısaltan işte damarlardaki bu kirlenmedir.

Çoğu insan, değil 120 yıl yaşamak (insanın organlarının yaşam süresi) 70 yaşını bile göremiyor. Bu durum, özellikle yaşa bağlı hipertansiyonu olan 40'lı ve 50'li yaşlarda olanlar için geçerlidir. Bu arada, söz konusu durum, damar kirlenmesinin en belirgin semptomlarından biridir.

Sadece kolesterol değil. Damarlarınızı bu maddeler de kirletiyor!

Prof. Metin Layık:

Kolesterol sorunun yarısıdır. Damarlarda biriken iki madde daha vardır.

Kan pıhtıları

Kolesterol yağa benziyorsa, kan pıhtısının da süzme peynir gibi göründüğü söylenebilir. Damarların iç duvarlarında trombüs oluşumları görülür. Kan pıhtılarından kaynaklanan tehlike kolesterolden bile daha büyüktür. Trombüs her an damarın duvarından kopabilir ve kalbe giderek kalp krizine veya beyne giderek felce neden olabilir. Her iki hastalık da çok yüksek vefat veya sakatlık olasılığı ile ölümcüldür.

İnsan yaşlandıkça, kan pıhtısının damar duvarından kopma riski artar. Yaşlı insanların sıklıkla inme veya kalp krizinden vefat etmesinin nedeni budur.

Kalsiyum kristalleri

Bunlar, yaşam boyunca damarlarda biriken ağır metaller, civa ve çeşitli kimyasalların tuzlarıdır. Örneğin, tehlikeli madde üretimde çalışan kişilerin vücuduna bu tür birikimler daha fazladır. Dünyanın ekolojik durumu düşünüldüğünde, insanların vücudunda kalsiyum kristallerinin neden biriktiği anlaşılır. Bu maddelerin kansere neden olduğu zaten kanıtlanmıştır. Bu, söz konusu kalsiyum kristallerinin onkolojiye yol açan anormal hücre bölünmesine katkıda bulunduğu anlamına gelir.

Kanser kaynaklı ölüm vakalarının yaklaşık %98'inde kanda yüksek seviyede kristal birikimi vardır. Herkes civanın zararlı olduğunu bilir. Ve kalsiyum kristallerinin yüksek seviyede birikimi ile kanın kendisi tehlikeli hale gelir.

50 yaşına gelindiğinde, vücuttaki kan damarları tıkanır. Damarlar ne kadar kirlenirse, o kadar fazla kronik hastalık ortaya çıkar, kişi o kadar hızlı yaşlanır ve kendini o kadar kötü hisseder.

Kendinizi kontrol edin! Damarlarınız ne kadar kirli ve erken vefat etme riskiniz var mı?

Prof. Metin Layık:

Hemen söyleyeyim. Daha önce hiç damar temizleme işlemi yapmadıysanız ve 50 yaşın üstündeyseniz damarlarınız kirli demektir. Damarlarınızı temizlediğiniz anda çok daha iyi hissedeceksiniz.

Kirlenmiş damar belirtileri:

 • Sabah şişmesi;
 • Kulaklarda çınlama;
 • Gözlerde uçuşan noktalar;
 • Eklem ağrısı;
 • Baş dönmesi;
 • Gece uykusuzluk ve gündüz uyku hali;
 • Sürekli yorgunluk hissi;
 • Görme bozukluğu;
 • Hafıza gerilemesi;
 • Varisli damarlar;
 • Nefes darlığı;
 • Sindirim sistemi ile ilgili sorunlar;
 • Aşırı kilo sorunu.

Damarlar temizlendiğinde yaşlıların daha uzun yaşayacağını ve tansiyonlarının düzeleceğini mi söylüyorsunuz?

Prof. Metin Layık:

“Sadece söylemiyorum, böyle olduğunu biliyorum. Klinikte artık 50 yaşın üzerindeki (bazen 40 yaşın üzerinde) tüm hastalara damar temizliği öneriyoruz. Temizlik işleminden sonra sonra ne olduğunu görüyoruz. Örneğin 10 kişiden 9'unda temizlikten hemen sonra tansiyon normale dönüyor ve tedaviye gerek kalmıyor.”

Başka bir deyişle, tansiyonu dengelemek için her gün hap alan birçok insanın aslında bu haplara ihtiyaçları yok. Tek yapmaları gereken damarlarını temizlemek. Hipertansiyon tamamen geçmese bile (bu da mümkün), çok daha sağlıklı bir durumda olurlar!

Ne yazık ki, tansiyonu normalleştirmenin bu basit yöntemi, uzun vadeli ve pahalı tedavi yöntemlerinden yararlanan yozlaşmış doktorlar ve ilaç şirketleri tarafından özenle saklanmaktadır. Sonuçta, bir kişi ne kadar uzun süre hasta olursa ilaç almaya o kadar çok para harcar. Bu da yozlaşmış doktorlar ve ilaç şirketleri için kâr demektir. Öte yandan damarların temizlenmesi kolay, ucuz ve insanı hızla ayağa kaldıran bir yöntemdir.

Türkiye’deki yüz binlerce emekli vatandaşımızdan biri, damarlarını temizleyerek hipertansiyondan kurtuldu. Böyle bir sürü insan var...

Size ülkemizdeki emekli bir hastamız olan Hülya Melek’ten aldığım mektubu göstermek istiyorum. Bulunduğu yerde gittiği hastanedeki doktorlar Hülya Hanım’ın vefatının yakın olduğu tahmininde bulunmuşlar. Akrabaları doktorların bu teşhisini kabul etmemişler. Yaşlı kadıncağız kliniğimize kadar gelemediği için kızı yardım istemek için bizi aradı. Uzaktan nasıl yardımcı olabilirdik? Telefonda teşhis bile koymak mümkün değil. Damarlarını temizlemesini tavsiye ettik.

Bu yaşlı teyzeden 3 ay sonra bir mektup aldım. Size bu mektubu göstermek istiyorum.

Hülya Melek, 75 yaşında. Yüksek tansiyon ve bir dizi başka hastalıktan mustarip bir emekli. Van’da yaşıyor.

“Hayatımı kurtardığınız için çok teşekkür ederim. Kızım sizi aradığında ben neredeyse kendimden geçmiş durumdaydım. Etrafımda ne konuşulduğunu anlamıyordum. İçtiğim hapların bile düşüremediği yüksek tansiyon yüzünden kafam sanki sis bulutu içindeydi. Söylendiğine göre kalp krizi öncesi durumundaymışım. Beni hastaneye bile götürmek gereğini görmemişler. Doktorlar, kızıma kötü sonuç için hazırlıklı olmasını söylemişler. Bunun üzerine kızım sizi aramaya karar vermiş. Sonra bize gönderdiğiniz üründen bana vermeye başladı. Neyse ki hastalığım geçti. Tansiyonum yavaş yavaş düştü. Şimdi hiç yükselmiyor. Kelimenin tam anlamıyla ölümden döndüm. Bir hafta önce hastanede testler yaptırdık. Yaşıma göre çok sağlıklı çıktım. Kulaklarıma inanamadım. Daha birkaç ay önce bir ayağım çukurdaydı. Şimdi daha uzun yaşamayı umuyorum. Hayata tüm kalbimle sarıldım. Yardımcı olduğunuz ve beni kurtardığınız için çok teşekkür ederim.”

Yukarıdaki mektup, damarlar temizlendikten sonra yaşanan bir mucizeyi anlatıyor. Aslında bir mucize yok çünkü her şey bilimsel olarak açıklanabilir.

Emekliler ve yüksek tansiyon hastaları için damar temizleme yöntemi

Prof. Metin Layık:

Günümüzde Türkiye’de bu işlevi yerine getiren tek bir ürün var. Healthy Heart adındaki bu ürün, 2015 yılında İstanbul Kalp ve Damar Enstitüsü tarafından geliştirildi. Damarlar için faydalı bitki özleri, vitaminler, mikro ve makro elementler dahil olmak üzere yaklaşık 40 aktif bileşen içeriyor.

Healthy Heart kompleksinin en önemli bileşeni, “aktif oksijen molekülleri” olarak adlandırılan maddedir. Bu madde, kan damarlarında biriken kiri adeta “yiyerek” yok eder. Kolesterolü, kan pıhtılarını ve kalsiyum kristallerini çözerler.

Aktif oksijen molekülleri 2007 yılında Japon bilim adamları tarafından keşfedildi. İki Japon bilim insanı bu alandaki araştırmalarından dolayı Nobel Ödülü aldı. Günümüzde “aktif oksijen molekülleri” dünya tıbbında aktif olarak kullanılmaktadır.

Bu arada, 1965 yılından bu yana sağlık ve uzun ömür programı benimsenen Japonya’da, 40-50 yaşından sonra damar temizliğine daha fazla önem gösterilmeye başlandı. Çıkarılan sağlık yasasında damarların temizlenmesi ayrı bir fıkra olarak yer aldı. Bugün alınan bu kararın sonucunu görüyoruz. Japonya, yaşam beklentisi rekorunu elinde tutuyor. Japonlar için 100 yaşına kadar yaşamak yaygın bir durumdur. Japonlar daha önce kan damarlarını şifalı bitkiler, jimnastik ve yoga ile temizlerken, şimdi “aktif oksijene” dayalı özel ürünler kullanıyorlar.

Kan damarlarını temizlemek için Healthy Heart ne kadar kullanılmalı?

Ortalama kur süresi 2-4 haftadır. Kullanıma ne zaman son verileceği kişinin sağlık durumuna bağlıdır.

Damarların temizlenmesi sırasında ve sonrasındaki birkaç ay içinde Healthy Heart kullanmanın vücudunuza ve sağlığınıza ne etkileri olduğunu anlatayım.

Damarlar temizlenir ve onarılır

Aktif oksijen molekülleri sayesinde, Healthy Heart kolesterol birikintilerini, kan pıhtılarını ve kalsiyum yumrularını çözer. Ayrıca, Ginkgo Biloba özü sayesinde damarların tonunu arttırır ve esnekliğini geri kazandırır. Araştırma verilerinin gösterdiği gibi, bir aylık tedaviden sonra damarlar, 25-30 yaş arası genç bir insandaki kadar temiz ve esnek hale gelir. Kılcal damarlar onarılır. Sonuç olarak, tansiyon sıçramaları durur, halsizlik ve uyuşukluk kaybolur, yaraların ve kesiklerin iyileşmesi hızlanır. Kişi daha güçlü hale gelir, enerjisi artar, evde veya dışarıda işlerini isteyerek yapmaya başlar.

İç organlar ve eklemler sağlığını geri kazanır

Damarlar temizlendikten sonra iç organların restorasyonu başlayar. Neyse ki, doğa bize hücre yenilenmesi gibi bir yetenek vermiş. Birçok hastalıktan bu yeteneğimiz sayesinde kurtuluruz. Örneğin, pankreas veya dalağınızda ağrınız varsa, bu ağrıdan kurtulursunuz. Çok sık olarak, damarlar temizledikten sonra mide ve onikiparmak bağırsağı ülserleri katılaşır. Ek olarak, eklemler sağlığına kavuşur. Boyun, sırt ve eklemlerdeki çatırdamalar ve tıkırtılar kaybolur. Kıkırdak iyileşir. Kötü hava artık dizlerinizi ve parmaklarınızı etkilemez. Eklemlerin hareketliliği geri döner.

Fazla yağlar erir

Kilo fazlası, yüksek tansiyon hastası yaşlı kişinin durumunu 4-5 kat daha kötü hale getiren bir sorundur. Kişinin kilosu arttıkça damarlar, kalp ve eklemler üzerindeki yük de artar. Çoğu zaman, kilo fazlasının nedeni, glikoz dokulardan gerekli miktarda uzaklaştırılmadığı için damarların tıkanmasıdır. Damarlardaki tıkanıklıklar temizlendikten sonra kişinin kilosu kendiliğinden azalmaya başlar. Ayrıca, Healthy Heart, yağların parçalanmasını hızlandıran arı zehiri özü içerir. Damarların temizlenmesinden ortalama olarak bir ay sonra kişi 8-12 kg verir.

Görme bozukluğu ve hafıza zayıflığı giderilir

Healthy Heart fundustaki mikro damarları eski haline getirebilen genç karaçam kozalağı özü içerir. Bu öz sayesinde kişi görme yeteneğini yavaş yavaş geri kazanır. Çoğu hasta otobüs numaralarını uzaktan görmeye başlar ve tekrar iğneye iplik geçirebilir. Gözlerdeki damarların tam bir restorasyonu gözlenir. Damarları temiz olanlar körlük riskinden kurtulur. Tüm göz doktorları bunu bilir.

Erkeklerde cinsel güç geri kazanılır

Kan damarlarını temizlemenin şaşırtıcı sonuçlarından biri, erkeklerin testosteron hormonunu yeniden üretmeye başlamasıdır. Sonuç olarak, prostat iltihabı riski önlenir. Ayrıca, cinsel güç geri gelir. Hasta 70 yaşında bile cinsel hayatını sürdürebilir.

Yaşlılarda ve yüksek tansiyon hastalarında kelebek etkisi

Healthy Heart ürününü kullanmak, kelebek etkisi oluşturur. Bu da iç organları iyileştirip sağlığına kavuşturan zincirleme bir reaksiyona neden olur. Bu zincirleme reaksiyon, kan damarlarının normalleşmesi ile başlayıp görme ve eklemlerin restorasyonuna kadar genişler.

Damarlar temizlendikten 1-3 ay sonra kişi yeniden doğmuş gibi hisseder. Hastalarda her hafta gözle görülür iyileşmeler kaydedilir.

Sabahları uyanmak kolaylaşır

Sabahları kolayca uyanarak yataktan kalkarsınız. Gece boyunca bacaklarınızı, omurganız ve boynunuz uyuşmadığı için masaj yapmaya veya gerinmeye ihtiyaç duymazsınız. Sabahlarınız enerji dolu olur.

Genel sağlık durumu ve ruh hali iyileşir

Hem sabahları hem de tüm gün boyunca kendinizi iyi hissedersiniz. Geceleri sorunsuz geçirip uykunuzu alırsınız. Daha genç hissedersiniz. Geceleri sık sık tuvalete gitmek gerekmez. Hiçbir yeriniz ağrımaz veya kaşınmaz.

Lezzetli kahvaltılar

Yiyebildiğiniz gıdaların çeşitliliği önemli ölçüde artar. Artık sıkı bir diyete uymak zorunda kalmazsınız. “Yanlış bir şey” yediğinizde, mide ekşimesi yaşamazsınız.

Gençlik gücü

Evden çıkarken artık ayaklarınız için endişelenmenize gerek kalmaz. Yürümeyi bir yük olarak görmezsiniz. Tüm gün yürüseniz bile ayaklarınız yorulmaz veya şişmez. Artık nefes darlığı ve baş dönmesi sorunu yaşamazsınız. Fiziksel aktivite içeren işleri yine keyifle yapabilirsiniz.

Mutlak huzur

Çok daha sakin ve rahat hissedersiniz. Artık yaptığınız işe odaklanmanızı engelleyen sürekli bir ağrınız kalmaz. Vücudunuzun hiçbir yeri ağrımadığı için olağan şeyler, sesler, kokular yeni ve uzun zamandır unuttuğunuz renklere bürünür.

Gözleriniz mükemmel bir şekilde görebilir

Gözleriniz ciddi derecede bozulmuş olsa bile yavaş yavaş iyileşmeye başlayacaktır. Daha önce belli belirsiz gördüğünüz şeyler netleşir. Otobüs numarasını uzaktan görebilir ve doğanın güzelliğinin tadını yeniden çıkarabilirsiniz.

Ve en önemlisi, artık haplara ihtiyacınız kalmaz. Tansiyonunuzu düşüren ilaçlar için sürekli eczaneye gitme kabusundan kurtulursunuz. Tansiyonunuzun aniden yükselmesini önlemek için hap almak zorunda olmak geçmişte kalır.

Healthy Heart, Türkiye’de eczanelerde bulunmuyor

Bildiğimiz kadarıyla eczanelerden Healthy Heart almak çok zor. Çok nadiren bulunuyormuş. Bu doğru mu? Türkiye’de insanlara ne önerirsiniz?

“Evet, doğru. Healthy Heart, sınırlı miktarlarda üretiliyor ve bu nedenle eczanelere dağıtılmıyor. Ne yazık ki üretimin büyük kısmı ihracata ayrılıyor. Geri kalanı ise özel sağlık kuruluşları tarafından satın alınıyor.

Sıradan insanların Healthy Heart ürününü bulup satın almaları oldukça zor. Ancak şimdi bu ürünü kliniğimizden sipariş edebilirsiniz. Bu amaçla, satın almak için sitemizden istekte bulunabilirsiniz. Elimizdeki ürün stokunun bir kısmını bu programa ayırmaya karar verdik. Maalesef az bir miktar ve herkese yetecek kadar yok. İstekte bulunma sırasına göre ilk talepte bulunanlar satın alabilecek.”

Healthy Heart satın alma koşulları:

 • Türkiye’de ikamet ediyor olmanız gerekir. Healthy Heart ürününü yurt dışına göndermiyoruz.
 • Healthy Heart, yalnızca kişisel kullanım için satın alınabilir. Aracı kurumlardan istekte bulunmamalarını ve ürünü hastalara bırakmalarını rica ediyoruz. Yaşlı kişilerin sağlık sorunları üzerinden para kazanmaya çalışmak insanlık dışıdır!
 • Bu sitede aşağıdaki özel formu doldurarak üründen satın alma isteği gönderebilirsiniz. Danışman doktorumuzun sizinle iletişime geçebilmesi için formda telefon numaranızı belirtmeniz gerekir.

Programımıza katılmak için indirim çarkıfeleğindeki “Çevir” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Çıkacak sonuca göre, belirli bir indirimle Healthy Heart ürününden satın alabilirsiniz. Çarkıfeleği yalnızca bir kez çevirmek hakkınız var.

Bu imkandan herkesten önce siz faydalanın

Daha önce de belirttiğim gibi, ne yazık ki bu üründen Türkiye’deki tüm yüksek tansiyon hastaları ve yaşlılar için yeterli miktarda yok. Bu nedenle, sitede istekte bulunan kişilere öncelikli satış yapmaya karar verdik. Vücudunuzun sağlığını iyileştirmek ve damarlarınızı derinlemesine temizleyerek tansiyon sıçramalarını engellemek istiyorsanız, elimizde hâlâ varken bu üründen mümkün olduğunca çabuk sipariş edin.

Dikkat! Healthy Heart hızla tükeniyor!
Elimizdeki ürün adedi hızla azalıyor!

Stoktaki ürün adedi:

19 adet

Çevir düğmesine tıkladıktan sonra, sizin adınıza Healthy Heart ürününden ayrılacaktır.

Çevir

Adınıza Healthy Heart ürünü ayrıldı. Satın alma isteğinde bulunmak için 10 dakikanız var.
Ürünün fiyatı size özel olarak 279 TL

Ürünü almak için adınızı ve telefon numaranızı girin.
Kalan süre:
10 : 00

*Form, belirtilen sürede doldurulmazsa eldeki ürün adedi sınırlı olduğu için size ayrılan ürün başka bir başvuru sahibine devredilecektir.

GÖRÜŞLER

Reyhan Arslan
Sabit gelirli emeklilere böyle büyük bir imkan sağladığınız için çok teşekkürler. Ben, Eternal Heart ile tedavi oldum. Tansiyonum çok yüksekti, şimdi değil. Dizlerimde sürekli donuk bir ağrı vardı, artık ağrımıyorlar. Sürekli baş ağrım vardı, o da geçti. Ağzımdaki acılık da gitti. Daha birçok olumlu değişiklik yaşadım. Kendimi gençleşmiş hissediyorum!
Adem Haksever
Üründen sipariş ettim. Umarım benim için gerçekten faydalı olur. 64 yaşındayım ve yıkılıyorum. Kan damarı temizliğinin sağlık için ne kadar faydalığı olduğu hakkında çok şey okudum. Şimdi kendimde denemek istiyorum.
Meryem Manisalı
Healthy Heart benim kullandığım en iyi ürün! Geçmişte önce Adelphan, sonra Errin kullanmıştım. Bunların modası geçmiş ürünler olduğunu biliyorum. Ama doktora gitmeyi sevmiyorum ve modası geçmiş şeyler kullanmaktan gerçekten rahatsız olmadım. Ne zaman kan pıhtısı oluştuğundan endişe etsem veya kalp çarpıntısı yaşasam bu ürünlerden kullanırdım. Ama sonra aniden faydalarını görmemeye başladım. Sonra bir doktora gittim ve bana yeni bir üründen bahsedip denememi önerdi. Önerdiği ürün Healthy Heart oldu (bu doktor genç birisiydi ve belki de sadece para kazandıracak değil aynı zamanda insanlara faydası olacak öneride bulunması gerektiğine inanıyordu). Eternal Heart daha ilk günden itibaren etkili oldu. Tansiyonum hemen düştü, ancak doktorun önerdiği gibi bir kur kesintisiz kullandım. 3 hafta sonra yüksek tansiyon neymiş tamamen unuttum. 10 yıldır beni rahatsız eden varisler geçti. Kadınlara özel bir sorunum vardı ama artık bir izi bile yok. Kendimi harika hissediyorum, tıpkı gençliğimdeki gibi!
Mustafa Yürüyücü
Ben de Healthy Heart ile tedavi oldum. Ben çok faydasını gördüm. Sağlığım tamamen iyileşti. İleri yaşlardaki herkese tavsiye ederim.
Deniz Bakırcı
Yazılanlara ben de katılıyorum. Etkisi inanılmaz iyi bir ürün!!! Healthy Heart alırken burada yazıldığı gibi indirimli fiyatı yakaladım. Her gece şiddetli baş ağrısı çekerdim, ağrı kesicilerin bile etkisi olmazdı.Daha sonra başımın tansiyon yüzünden ağrıdığını öğrendim. Ama artık önemli değil. Bir sınıf arkadaşım bana Healthy Heart ürününden kullanmamı önerdi. Yukarıda bahsedilen program aracılığıyla sipariş etmeyi başardım ve çok memnun kaldım. İki ayda farklı bir insan oldum! Damarlarım temizlenene kadar meğer yaşamıyormuşum. Baş ağrım kalmadı, bacaklarımdaki varisler kendi kendine iyileşti ve en önemlisi 20 kilo verdim! 94 kg'dan 74'e indim Demek ki insanın kan akışı normal hale geldiğinde böyle hissediyormuş.
Nimet Hiçdurmaz
Ben de size katılıyorum. Tansiyon problemine karşı çok etkili bir ürün. Benim tansiyonumu 120/80 olarak sabitledi.
Melahat Varıcı
Şansımı deneyeyim dedim ve şimdi hiç pişman değilim. Damarlarınızla ilgili bir sorununuz varsa bu ürünü denemenizi öneririm. Bende hiçbir yan etkisi olmadı ve sonuçtan memnun kaldım.
Emel Korkmaz
Bu ürün hakkında verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Uzun zamandır böyle bir şey arıyordum. Siparişimin elime geçmesini dört gözle bekliyorum! Promosyondan faydalanma imkanını kaçırmadım! Teşekkürler!
Can Kolugüçlü
Yüksek tansiyonum geçti... Sadece 10 gün içinde tamamen iyileştim. Bunun için teşekkür ederim!
Kemal Yazıcı
Healthy Heart için teşekkürler! Denedim, gerçekten daha iyi hissetmemi sağladı. Bakalım bir hafta içinde neler olacak. Şimdilik konuşmak için erken, sonuçları daha sonra yazacağım. Ama artık tansiyonum yükselmiyor, hissetmiyorum bile. Bence her şey iyi olacak!
Kadir Evtutan
Röportaj yaptıkları doktorun Healthy Heart hakkında söyledikleri tamamen doğru. Ben bu ürünü deneyen kişilerden biriyim. Yüksek tansiyonla mücadele konusunda epey bir deneyimim var çünkü 7 yıldır bu hastalıktan muzdaribim. Hayatımın geri kalanını hap yutarak geçirmeye hazırdım ama bir kur kullandığım Healthy Heart sayesinde tansiyonum normale döndü.
Macide Sarsılmaz
Ne kadar da etkili bir ürünmüş. Eskiden vücudumun her yanı ağrırdı. Sırtımı, sol yanımı, dizlerimi hareket ettiremiyordum. Tansiyonum o kadar yükselmişti ki ölmek üzereydim. Sabahları gözlerimi zar zor açabiliyordum. Yani tam bir cehennem hayatı yaşıyordum. Bu yüzden eskiden çok hap alırdım. Sonra Healthy Heart ve damar temizliği hakkında bilgi edindim. 3 hafta içinde kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Şimdi sağlığımla çok dikkat ediyorum. BElki ben de uzun yaşama fırsatını elde etmişimdir. Çok teşekkürler!
Turan Rahat
72 yaşındaki komşum sık sık farklı hastalıklar yüzünden şikayet yaşındaki kederdi. Midesinden kalbine kadar her organının hasta olduğunu söylüyordu. Ama onu son bir aydır çok aktif ve neşeli görüyorum. Meğer Healthy Heart kullanmaya başlamış
Remzi Canverir
Teşekkürler
Müzeyyen Hazır
Herkes için yazıyorum. Stoklarında hâlâ ürün varmış ama çok az kalmış. Acele eder ve satın alma isteğinde bulunursanız üründen alabilirsiniz Unutmayın ki her şeyin temelinde damarların temiz olması yatar. Herkese sağlıklı, uzun ömürler dilerim.

Bu ürün Türkiye’de gıda takviyesi olarak satılmaktadır.